Novoroční turnaj v nohejbale 2013

Vytvořeno 7. 2. 2013 12:46
Napsal(a) Petra F.

Zdenek podavaNad ránem během Silvestrovské noci se naši kluci domluvili na nohejbale, a jak se domluvili, tak i učinili. To znamená, že se první den v roce 2013 ve 14:00 hod se sešli u hospody na hřišti a pořádali malý turnaj losovaných dvojic v nohejbale.

David smecuje

Nejdříve bylo nutné hřiště ke hře připravit (sklidit z něj zůstatky po ohňostroji, nalajnovat a natáhnout síť), rozlosovat dvojice z osmi hráčů a pak už se konečně mohlo začít hrát. I když se hrálo systémem "každý s každým" měli chlapi své zápasy rychle odehrané a proto se rozhodli rozlosovat dvojice ještě jednou a zahrát si nový turnaj.

 

Výsledky neuvádíme protože nejsou zase tak důležité. Důležité bylo, že jsme se po náročné Silvestrovské oslavě sešli a trochu si zasportovali. Neboť jak říká jedno staré české přísloví: "Jak na Nový rok, tak po celý rok."

 

Jak moc bylo na prvního ledna teplo, si můžete prohlédnout na fotografiích v naší Fotogalerii (malá ukázka)

nohejbal