Masopust 2014

Vytvořeno 25. 2. 2014 23:06
Napsal(a) Petr N.

masopust2014-1

22. února 2014 se za pěkného jarního počasí konal Masopustní průvod naší obcí. Na sraz dorazili havíři s uhlím, westernová partička v čele s Limonádovým Joe, mrtvá nevěsta i se svým ženichem a na všechno dohlíželi Dlouhý se Širokým a Bystrozrakým. I pejsky jste si mohli koupit (i když o ně valný zájem nebyl). Že po sněhu nebyly ani památky neodradilo ani místního biatlonistu, který se stihl včas vrátit ze Soči. Zapomenout nesmíme ani na zástupce zvířecí říše a sestřičku opečovávající reportéra z Ukrajiny. Na vše pak zkušeným okem kriminalisty dohlížel inspektor Bouše.

masopust2014-3

Muzika hrála vesele, nabídka jídel i pití byla bohatá, takže veselá nálada nás provázela po celé naší pouti obcí. A kdo ani na konci nebyl příliš znaven, mohl v bujaré oslavě tohoto svátku pokračovat v místní krčmě až do rána.

masopust2014-4masopust2014-2