Svěcení praporu a hasičská soutěž k výročí 120 let od založení sboru

Vytvořeno 11. 5. 2023 23:26
Napsal(a) Petr N.

K výročí 120 let od založení našeho sboru jsme si nechali vyrobit hasičský prapor. Zároveň k tomuto výročí pořádáme hasičskou soutěž.

Termín oslavy výročí je 3.6.2023. V tento den proběhne:

• V 11:00 žehnání našemu novému praporu, které povede P. Marcin Chmielewski u Vlkovické kaple (při nepřízni počasí pod pergolou)
  • V 13:00 hasičská soutěž v požárním útoku (pozvánka ke stažení)

Soutěžit se bude ve 4 kategoriích, a sice:

• Muži
  • Ženy
  • Muži nad 35 let
  • Ženy nad 30 let

Jelikož všichni poběží jen na 2B, nebude startovní pořadí dáno dle kategorií, ale všechna družstva budou startovat smíšeně jen dle pořadí došlých přihlášek (pokud pořadatel nerozhodne jinak).

Požární útok bude proveden dle pravidel požárního sportu s následujícím upřesněním:

• Všechny kategorie běží jen na 2B
  • Dovoleny jsou jen široké hadice (B 75, C 52)
  • Protest je možno podat po zaplacení kauce 1000kč

Hlásit se na soutěž můžete buď na tel. 721 239 342 (Jan Tůma), nebo na 724 270 237 (Jan Kándl), případně emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Přihlášky stačí přinést osobně před zahájením soutěže.