Turnaj ve stolním tenise 2012

Vytvořeno 25. 8. 2012 20:41
Napsal(a) Petra F.

spolecne foto

8. ledna 2012 jsme uspořádali již tradiční novoroční turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 hráčů a několik diváků. Hrálo se systémem „každý s každým“ a rozhodně se bylo na co koukat a hlavně se všichni dobře bavili. Po polovině odehraných zápasů jsme si udělali obědovou pauzu – pečený vepřový bok. Posilnění hráči se mohli vrhnout do dalších zápasů. O umístěné na posledních příčkách bylo rozhodnuto již koncem turnaje, ale o přední místa se strhl velký boj a všichni hráči, kterých se to týkalo hráli s vysokým nasazením. Po odehrání všech zápasů bylo o umístnění rozhodnuto a to následovně:

 

1. Honza Kándl st. 7. Milan Altof
2. Pavel Florián ml. 8. Michal Jelínek
3. Rosťa Trousil 9. Luďa Petřek
4. David Mlýnek 10. Petr Novotný
5. Lukáš Mlýnek 11. Jarda Florián
6. Dušan Mlýnek 12. Pavel Florián st.

 

Všichni hráči byli odměněni věcnými cenami a jako „bonus“ byl vyhlášen „sběratel kanárů“, kterým se stal Pavel Florián st., jenž během turnaj dostal celkem 3 kanáry. Výsledky jsem zapili v naší hasičské klubovně a každý hráč, jenž dostal v zápase kanára, musel zaplatit „rundu panáků“. A že jich bylo.

 

hra

Všechny fotky z tohoto turnaje jsou k dispozici v naší Fotogalerii.