Turnaj ve fotbale v Radosticích 2012

Vytvořeno 26. 8. 2012 0:30
Napsal(a) Petra F.

nase muzstvo

fanousekPo loňském úspěchu se chlapi 21. července 2012 vydali obhajovat vítězství v turnaji ve fotbale v Radosticích. Na turnaj jsme dorazili s hodinovým zpožděním, což naštěstí nikomu nevadilo. První zápas jsme hráli s Borovanami, které porazili 4:1 – góly dávali: 1.David Mlýnek, 2.,3. a 4.Lukáš Mlýnek. Ve druhém zápase – s domácími Radosticemi jsme remizovali 0:0. A v posledním zápase s Rejtou, ve kterém jsme hráli o 1. Místo, jsme první půli vyhrávali 2:0 (Tomáš Novák, Pavel Florián ml.), ale během druhé půle jsme žádný další gól nedali – naopak jsme dva dostali, což Rejtě na vítězství stačilo a my si domu vezli 2.místo. Krom toho náš tým získal ještě další dvě ceny a to: Nejlepší hráč – Lukáš Mlýnek a Nejlepší brankář – Dušan Mlýnek.

Ve Vlkovicích na nás již čekal Honza Tůma a Pavel Florián st., kteří s námi nejeli, ale zůstali doma aby mohli na ohni upéct vepřovou kýtu, která se jim opravdu povedla. Oslavy byly větší než loňské a stály za to.

Dík patří i fanynkám vybavené vuvuzelami, řehtačkou, tleskačkou, slivovičkou, medovinou a pivíčkem. =)