Výroční valná hromada 2023

Vytvořeno 4. 11. 2023 23:47
Napsal(a) Petr N.

Opět po roce si vás dovolujeme pozvat na naši Výroční valnou hromadu, která se bude konat 1.12.2023 od 19:00 v sále místního obecního domu.

Tímto zveme všechny místní hasiče i zástupce okolních sborů, aby si přišli vyslechnout, co všechno se u nás v uplynulém roce událo a případně vyjádřit svůj názor, co se mohlo udát lépe.

Pozvanka vyrocni valna hromada 2023

Svěcení praporu a hasičská soutěž k výročí 120 let od založení sboru

Vytvořeno 11. 5. 2023 23:26

K výročí 120 let od založení našeho sboru jsme si nechali vyrobit hasičský prapor. Zároveň k tomuto výročí pořádáme hasičskou soutěž.

Termín oslavy výročí je 3.6.2023. V tento den proběhne:

• V 11:00 žehnání našemu novému praporu, které povede P. Marcin Chmielewski u Vlkovické kaple (při nepřízni počasí pod pergolou)
  • V 13:00 hasičská soutěž v požárním útoku (pozvánka ke stažení)

Soutěžit se bude ve 4 kategoriích, a sice:

• Muži
  • Ženy
  • Muži nad 35 let
  • Ženy nad 30 let

Jelikož všichni poběží jen na 2B, nebude startovní pořadí dáno dle kategorií, ale všechna družstva budou startovat smíšeně jen dle pořadí došlých přihlášek (pokud pořadatel nerozhodne jinak).

Požární útok bude proveden dle pravidel požárního sportu s následujícím upřesněním:

• Všechny kategorie běží jen na 2B
  • Dovoleny jsou jen široké hadice (B 75, C 52)
  • Protest je možno podat po zaplacení kauce 1000kč

Hlásit se na soutěž můžete buď na tel. 721 239 342 (Jan Tůma), nebo na 724 270 237 (Jan Kándl), případně emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Přihlášky stačí přinést osobně před zahájením soutěže.

Nová vrata hasičárny

Vytvořeno 21. 10. 2022 22:14

Dlouho toužebně očekávaná věc se stala skutečností, naše hasičská zbrojnice má nová vrata. Byla instalována v průběhu uplynulých 14 dnů. Jedná se o sekční vrata vysouvaná ke stropu zbrojnice. Byla instalována zevnitř, takže do dnešního dne byla skryta za původními plechovými vraty. Dnes tedy byla původní vrata odříznuta a ta nová se konečně mohla ukázat ve vší kráse. Zatím jsou ovládána pouze dálkovými ovladači, chtěli bychom ještě instalovat ovládání tlačítky zevnitř zbrojnice. Práce ještě nejsou úplně hotové, uvnitř budou třeba ještě začišťovací zednické práce a práce elektrikáře (neboť zatím elektrické kabely nevedou v krycích lištách a chybí ta zmíněná ovládací tlačítka).

Nova vrata

Seznam soutěží pro rok 2023

Vytvořeno 3. 4. 2023 22:16

Na stránkách Okresního sdružení hasičů České Budějovice je již vyvěšen seznam soutěží pro rok 2023,

Tento rok jsme v seznamu uvedeni také, neboť 3.6.2023 se u nás bude konat hasičská soutěž k výročí
120 let od založení sboru.

Dále byl vyvěšen zvlášť rozpis obvodových soutěží, pro náš obvod č. 6 se obvodová soutěž koná 13.5.2023 v Miletíně.

Výroční valná hromada

Vytvořeno 16. 10. 2022 23:47

Srdečně si vás dovolujeme pozvat na naši Výroční valnou hromadu, která se bude po delší pauze konat 25.11.2022 od 20:00 v sále místního obecního domu.

Prosíme členy místního sboru, aby se dostavili v předstihu před uvedeným časem konání akce.