Nová vrata hasičárny

Vytvořeno 21. 10. 2022 22:14
Napsal(a) Petr N.

Dlouho toužebně očekávaná věc se stala skutečností, naše hasičská zbrojnice má nová vrata. Byla instalována v průběhu uplynulých 14 dnů. Jedná se o sekční vrata vysouvaná ke stropu zbrojnice. Byla instalována zevnitř, takže do dnešního dne byla skryta za původními plechovými vraty. Dnes tedy byla původní vrata odříznuta a ta nová se konečně mohla ukázat ve vší kráse. Zatím jsou ovládána pouze dálkovými ovladači, chtěli bychom ještě instalovat ovládání tlačítky zevnitř zbrojnice. Práce ještě nejsou úplně hotové, uvnitř budou třeba ještě začišťovací zednické práce a práce elektrikáře (neboť zatím elektrické kabely nevedou v krycích lištách a chybí ta zmíněná ovládací tlačítka).

Nova vrata

Výroční valná hromada

Vytvořeno 16. 10. 2022 23:47
Napsal(a) Petr N.

Srdečně si vás dovolujeme pozvat na naši Výroční valnou hromadu, která se bude po delší pauze konat 25.11.2022 od 20:00 v sále místního obecního domu.

Prosíme členy místního sboru, aby se dostavili v předstihu před uvedeným časem konání akce.

Pozvanka

Seznam soutěží pro rok 2022

Vytvořeno 30. 3. 2022 7:31
Napsal(a) Petr N.

Včera se na webu Okresního sdružení hasičů ČB objevil seznam soutěží pro letošní rok 2022.

Stáhnout si jej tak můžete přímo z jejich stránek (formát XLSX), nebo pro zjednodušení ve formátu PDF z našich stránek.

Dohasná 2022

Vytvořeno 16. 10. 2022 23:38
Napsal(a) Petr N.

Srdečně zveme všechny hasiče i přátele našeho sboru na zakončení letošní sezóny - Dohasnou 2022.

Konat se bude za každého počasí v místní klubovně v předvečer Dne české státnosti, tedy 27.10.2022. Dobrou náladu a úsměvné historky z průběhu sezóny s sebou. K diskuzi též vítány podrobné analýzy "co se povedlo, co se nepovedlo a co se mohlo povést lépe", případně "kdo, kdy, komu pomohl a bez koho by se to bylo neobešlo".

Předpokládáme i hudební doprovod, takže zpěvníky s sebou.

Odložení výroční valné hromady

Vytvořeno 22. 11. 2021 8:20
Napsal(a) Petr N.

Kvůli aktuální epidemiologické situaci a mimořádnému opatření vlády platnému od dnešního dne (tedy od 22.11.2021) by byl na naší výroční valnou hromadu umožněn vstup pouze plně očkovaným osobám, nebo osobám, které mají platný PCR test. Za této situace jsme se rozhodli naši výroční valnou hromadu odložit na leden roku 2020, kdy očekáváme rozvolnění aktuálních opatření.

O novém datu výroční valné hromady vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.